LETNÍ MĚSÍCE V MŠ

Rádi bych všechny rodiče informovali o provozu MŠ po dobu letních prázdnin a také s plánovanými úpravami v budově školy:

1.7. – 21.7.    bude MŠ otevřena

22.7. _-  26.8.2011        bude mateřská škola UZAVŘENA

29.8. – 31.8.  bude MŠ otevřena pouze pro děti, které školku navštěvovaly v tomto  škol. roce

Od 1.9.    bude MŠ otevřena i pro nově zapsané děti

Během uzavření MŠ zde budou probíhat rozsáhlé opravy, úpravy a rekonstrukce. Musíme vyměnit již nevyhovující podlahové krytiny ve všech třídách, v jídelně Berušek a ve školní kuchyni se budou měnit okna…..Školní kuchyně bude procházet celkovou rekonstrukcí, včetně instalatérských prací, nových obkladů, zednických prací a malování. To všechno je spojené se spoustou nepořádku, který je následně třeba uklidit a připravit tak celou budovu opět na celoroční, pokud možno bezproblémový, provoz. Na takovéto velké práce využíváme právě období letních prázdnin, kdy do školky chodí méně dětí. V této době si rodiče většinou vybírají zaslouženou dovolenou, či maminky na MD si s dětmi užívají společné volné chvíle.

Podpořte nás na sociálních sítích: