Otevření mateřské školy

Vážení rodiče,

v pondělí 12. 04. 2021 se otevře „naše školka“, zatím jenom pro děti s povinnou předškolní docházkou /předškoláci/, děti po celou dobu pobytu nebudou muset nosit respirátor ani chirurgickou roušku. Týká se jich však pravidelné testování antigenními testy za asistence zákonných zástupců. Testování bude probíhat v pondělí a ve čtvrtek, v uvedené dny počítejte se zdržením při předávání dětí asi 15-20 minut. Děti, které nebudou testovány, nemohou MŠ navštěvovat. Od svých třídních učitelek obdržíte emaily s manuálem, informacemi pro rodiče a videem /materiály jsou z MŠMT/, které Vám odpoví na spoustu otázek. Ve školce se při testování potýkáme se špatnými prostorovými podmínkami /málo místa/, proto jsme vchody a šatny rozdělili. Hlavní vchod a šatna bude pro třídu Včeliček, ve spodním vchodu a šatně zůstávají Motýlci. Moc se na Vás a děti těšíme.

Společně to zvládneme.

Mgr. Dvořáková Jana

Podpořte nás na sociálních sítích: