Informace o provozu mateřské školy v případě jejího dočasného uzavření

Vážení rodiče,

v současné době naše mateřská škola funguje v plném rozsahu,. Vzhledem k situaci okolo pandemie koronaviru však může kdykoliv, a to i ze dne na den, dojít k jejímu dočasnému uzavření. V takovém případě je školka povinna zajistit  předškolákům distanční výuku. Rodičům těchto dětí zašleme v nejbližší době informační email, ve kterém najdou všechny  podrobnosti, Doporučujeme tedy sledovat a kontrolovat svoji emailovou schránku.

Stejným způsobem, tedy přes email,  mohou s učitelkami komunikovat i rodiče ostatních dětí, pokud by měli nějaký dotaz nebo nám potřebovali něco sdělit.

Děkujeme za pochopení a doufáme, že k popsané situaci v naší mateřské škole nedojde, a že se i v příštích týdnech budeme moci denně scházet osobně

 

Podpořte nás na sociálních sítích: