Co je nového v „prázdninové“ školce?

No o „prázdninách“ se letos ve školce moc mluvit nedá. Ihned po odchodu dětí na prázdniny začala ve školce plánovaná rekonstrukce. Bourala se příčka, otvor pro nové dveře, vysekávaly se drážky pro vodu, odpady, radiátory, elektrorozvody, internet, domácí telefon, odstraňovaly se nefunkční zárubně, část podlahy, dokonce i strop v budoucí umývárně se musel odstranit!!! Vše jsem ani nevypsala. Všude byla spousta suti a prachu.

Nyní už začíná ta lepší část rekonstrukce. Nikde se již nebourá, naopak se vyzdívá, jsou nataženy vodovodní i odpadní trubky, trubky k topení, je zabudováno střešní okno a podkroví je již částečně zatepleno izolační vatou. Objevily se i sádrokartonové podhledy, zdi se potahují perlinkou a lepidlem /čekají na dlažbu a obklad/. Ale práce je zde stále moc a moc.

Pro přesnější představu přikládám foto.

Dvořáková

Podpořte nás na sociálních sítích: