Vánoční těšení

Vánoce se kvapem blíží a nejen v našich domovech, ale i ve školce vládne slavnostní atmosféra. Ježíšek tady chodil s předstihem, už 13.prosince dopoledne čekalo na děti velké překvapení v podobě spousty dárků pod nazdobeným stromečkem.

Ten den nám paní kuchařky připravily k obědu svíčkovou, kterou děti milují a v poledne jsme společně zasedli k vánočně prostřeným stolečkům.

Odpoledne se potom sešli rodiče a rodinní příslušníci na vánočních besídkách v jednotlivých třídách. Berušky, Motýlci i Včelky si připravili krátká vystoupení s básničkami, písničkami, pohádkou i tancováním a všichni jsme měli tak možnost chvilku společně posedět, zapomenout na domácí  předvánoční přípravy a všechen ten stres…

A protože v tomto týdnu přípravy vrcholí, přejeme všem, aby to vše,  pokud možno v klidu, zvládli a poté užívali volné dny v pohodě se svými nejbližšími.

Krásné a klidné Vánoce všem 🙂