Seznamování s příslušníky složek IZS

V rámci seznamování dětí s prací příslušníků složek  IZS jsme v pondělí 2. května navštívili zlonickou požární stanici. Děti dostaly možnost navštívit šatnu, prohlédnout si hasičskou výstroj, vyzkoušet si ochrannou přilbu a seznámit se s protipožární technikou. Největším zážitkem pro ně ale bezesporu bylo, když pan Jirásek, který nás ochotně provázel, otevřel dvě velká zásahová auta a všichni si je mohli prohlédnout nejen zvenku, ale i uvnitř. Někteří “odvážlivci” si dokonce vyzkoušeli i sezení na místě řidiče, za volantem! ☺️

Tímto jsme ale rozhodně neskončili. Ve středu 4. května dopoledne navštíví naši školku příslušníci Policie ČR, aby děti seznámili se svojí, pro společnost opět velmi důležitou, profesí. V  nejbližší době pak bude následovat i návštěva z řad zdravotníků.

Podpořte nás na sociálních sítích: