Prázdninová rekonstrukce umývárny v MŠ

Je začátek září a naše školička opět ožila dětským štěbetáním a smíchem. Ti malí přišli po prázdninách plni energie a těší se na hraní s kamarády a na nové zážitky ve školce. Tady se ale ani během letních měsíců nezahálelo. V naší mateřské škole totiž probíhala dlouho plánovaná a toužebně očekávaná rekonstrukce dětské umývárny. Úřad městyse zajistil plán rekonstrukce a také firmy, které ji provedly. Jednalo se firmu pana Kupce, která provedla instalatérské práce, a o papa Patče, který zajistil práce zednické. Naše školka se podílela zhruba polovinou nákladů, druhou polovinu jsme získali od Městyse Zlonice. Jako téměř při každé velké rekonstrukci neprobíhalo všechno přesně tak, jak bychom si všichni přáli.V průběhu prací došlo k určitým problémům se stávajícmi rozvody vody a odpadů, takže nakonec jsme neměli rozkopanou pouze umývárnu, ale i vstupní chodbu a wc v suterénu, , chodbu v přízemí, wc v podkroví… Tím se všechno zdrželo, téměř v celé budově bylo něco rozkopáno, provozní pracovnice musely čekat s úklidem…zkrátka když jsem se během dovolené zastavila ve školce podívat, jednu chvíli jsem nevěřila, že budeme moci 1. září otevřít… Díky vstřícnosti pana starosty, spoustě zařizování nezbytných věcí ze strany paní ředitelky a pracovnímu nasazení našich provozních zaměstnankyň ale všechno dobře dopadlo a my (a hlavně děti) se můžeme těšit z krásné nové koupelny, i se srchovým koutem, který jsme tolik potřebovali. Všude jsou nová wc, umývadla, zásobníky na tekuté mýdlo..máme veselou, moderní a bezpečnou umývárnu, ve které je radost pobývat. Děkujeme 🙂     Za zaměstnance a děti  Dana Košťálová, učitelka

Podpořte nás na sociálních sítích: