Poděkování sponzorům

Blíží se konec školního roku a s ním i několik významných událostí, na které se hlavně děti pokaždé velice těší. Je to především jejich svátek, který se slaví po celém světě, a potom také loučení s předškoláky. Pro tyto příležitosti připravujeme každým rokem pro děti u nás ve školce spoustu akcí a překvapení. Ať už jsou to různé soutěže a hry, diskotéka, výlety a návštěvy kulturních představení ke Dni dětí, tak třeba i slavnostní rozloučení s budoucími školáky ve zlonickém Památníku Antonína Dvořáka.

Abychom ale mohli tato překvapení každoročně přichystat, neobejdeme se bez pomoci našich sponzorů. Jsme velice rádi, že máme ve svém okolí takové lidi, kteří se snaží pro ty malé něčím přispět: vybavením do tříd, finančním příspěvkem, nákupem hraček, výtvarným materiálem a třeba i nějakými dobrůtkami.:-)

Chtěli bychom tedy i touto cestou všem těmto našim milým přátelům moc a moc poděkovat! Bez jejich pomoci bychom se totiž jen těžko mohli do některých akcí pustit.

A zde tedy jsou ti, kteří se našim dětem pomáhají zpříjemnit dny strávené ve školce:

pan Růžička, který věnoval školce “obří” televizor a provedl jeho zapojení včetně potřebného materiálu a zásobuje nás i papíry na kreslení

pan a paní Edwardsovi– větší finanční obnos

každoroční finanční příspěvek věnují:

paní Vaisová

paní D. Chocholová

paní Matourková

pan Kos

pan Plechatý

hračky věnovali:

paní Řezáčová

OÚ Páleč

pan Matoušek- Lego

paní Kaiserová

Kubáskovi

pan Prošek– baterie

Čermákovi a Jašurkovi– papír na kreslení

Pagačovi– materiál pro výtvarnou výchovu

pan Kroutil– provádí opravu a údržbu hraček a koloběžek

ostatní:

Jiří Dvořák DigiFotogalerie.cz – tvorba s práva webových stránek MŠ Zlonice

Všem těmto lidem a firmám ještě jednou děkujeme a věříme, že nám budou svoji přízeň věnovat v rámci možností i nadále, velice si jejich pomoci vážíme!!!