Oslavy Dne dětí v MŠ

Svátek všech dětí už je sice za námi, ale  v naší školce ho slavíme celý tento týden. Těm “našim” dětem jsme připravili spoustu “dárečků” ve formě hned několika akcí.

V pondělí 3.června začínáme diskotékou a skákacím hradem na školní zahradě ( na program přispěje MŠ částkou 55,- Kč na dítě )

Ve středu 5. června navštíví Motýlci a Včelky Městské divadlo ve Slaném a mohou se těšit na pohádku Dětské scény

Ve čtvrtek 6. června proběhnou na školní zahradě nejrůznější sportovní soutěže, Za svoje výkony  si děti odnesou malé dárky, věnované sponzory a mateřskou školou

Kromě toho se děti mohou celý týden těšit na Jídelníček na přání a v neposlední řadě i na velké PŘEKVAPENÍ, které je bude čekat během tohoto týdne na školní zahradě a které věnuje mateřská škola.

Našim malým kamarádům jsme k svátku přispěli i na cestu “Za vodníkem” do Šlapánic k rybníku, školka proplatila fakturu za dopravu 1 400 Kč

Přejeme všem dětem, aby si oslavy svého svátku náležitě užily!!! 🙂