Den dětí v MŠ

Ačkoli jsme, vzhledem k momentální situaci ohledně opatření v souvislosti s pandemií, nemohli letos do mateřské školy pozvat oblíbeného klauna, tak děti o oslavu svého svátku rozhodně nepřišly. Aby nebyly o nic ochuzené, uspořádali jsme pro ně v úterý 2. června 2020 na školní zahradě Sportovní soutěžní dopoledne, To jsme zahájili společným “kouzlením” s plastovou lahví a jarovou vodou, kdy za vydatné pomoci dětí a jejich kouzelnického zaříkadla vylézaly s kbelíku s vodou pěnové “housenky”. Nápomocný nám byl i mírný větřík, který housenky rozhýbal, a tak jsme se všichni opravdu dobře pobavili.

Následovalo plnění “úkolů” na jednotlivých stanovištích, jako  např. skákání po jedné noze ve vymezené dráze, hod kroužků na cíl, chytání rybiček, přenášení vejce na lžíci  nebo odvážné svezení na lanovce. Po jejich splnění čekal na děti diplom a při odchodu domů ještě balíček s drobnými dárky.

Podpořte nás na sociálních sítích: