A znovu začínáme…

Prázdniny uběhly  rychlostí blesku a v pondělí 3. září se znovu otevřely dveře zlonické školky všem dětem, které jsou na letošní rok zapsány. Kapacitu 62 dětí máme opět zcela naplněnou, rozdíl oproti jiným letům tady však je: zatímco v uplynulých letech bývalo ve školce okolo 25ti předškoláků, letos jich  máme celých 42, takže téměř plné dvě spodní třídy.  Školní rok to tedy bude hodně náročný, hlavně na práci učitelek, které musí věku dětí přizpůsobit třídní vzdělávací programy tak, aby od nás budoucí školáčci koncem června odcházeli co nejlépe připraveni na základní školu a hlavně pro život.

Začátek je náročný i proto, že dlouhodobě onemocněla jedna paní učitelka, a tak i s touto nečekanou situací se musíme vrovnávat. Přesto jsme začali snad dost dobře. Nové děti si na školku rychle zvykly , našly si nové kamarády, snad i prostředí se jim líbí… Doufáme, že školní rok 2012/2013 proběhne bez větších problémů a že se v naší mateřince bude všem i nadále líbit a budou sem chodit s chutí..:-)

Podpořte nás na sociálních sítích: