A jedeme dál….

Úterní oslava Dne dětí proběhla podle plánu a vydařila se nad očekávání dobře. Počasí nám přálo,  soutěžení “se zvířátky” mělo u dětí úspěch, a tak si všechny nakonec zasloužily slíbenou odměnu – medaile, diplomy a krásné veliké bublifuky.

A protože překvapení není nikdy dost, pokračovali jsme v nich i druhý den. Tentokrát paní učitelka ze třídy Berušek pro děti připravila “Hádankovou cestu za zvířátky” po školní zahradě. Jednotlivě třídy měly za úkol společně najít kartičky s hádankami, správně je vyluštit a s jejich pomocí  získat “tajnou větu”. Na konci potom na děti čekala malá sladká odměna.

A dokonce i paní kuchařky přichystaly pro naše děti k svátku překvapení – celý týden vaří na jejich přání. Takže včera to byly špagety k obědu a zmrzlinový pohár k odpolední svačině, dnes bramborová kaše a řízek, zítra pizza….😊

Myslím si, že letošní oslavy Dne dětí se opět vydařily a my přejeme všem dětem, aby si každý, i ten všední den, mohly i nadále užívat naplno a s radostí 😊❤️

Podpořte nás na sociálních sítích: